Rozpowszechnianie

Towarzystwo Biblijne w Polsce stara się dotrzeć z Biblią do jak najszerszego grona czytelników. W tym celu prowadzi swoją księgarnię oraz realizuje specjalne projekty bezpłatnego rozpowszechniania Biblii.

Sprzedaż

W centrum Warszawy działa księgarnia Towarzystwa Biblijnego. Oferuje ona szeroki przekrój różnych przekładów biblijnych, a także literaturę na temat Biblii – naukową, popularno-naukową, a także przeznaczoną dla dzieci.

W księgarni czytelnik zaopatrzy się we wszystkie ważniejsze polskie przekłady Biblii. Jest to też jedyne miejsce w naszym kraju oferujące wydania Biblii w kilkudziesięciu językach – zarówno współczesnych, jak i starożytnych.

Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę na temat Biblii również znajdą coś dla siebie. Księgarnia oferuje literaturę biblistyczną, atlasy, słowniki, leksykony, a także książki popularyzujące wiedzę biblijną.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Przeznaczony jest dla nich specjalny dział w księgarni. Można tam znaleźć literaturę biblijną, przygotowaną w formie przystępnej dla dzieci w różnym wieku.

Księgarnia, obok stacjonarnej, prowadzi również sprzedaż wysyłkową. Współpracuje z wieloma księgarniami, hurtowniami, a także parafiami i zborami. Obsługa księgarni udzieli wszelkich informacji na temat asortymentu oraz doradzi w zakupie odpowiedniej pozycji.

Rozpowszechnianie bezpłatne

Zadaniem Towarzystw Biblijnych jest też rozpowszechnianie Biblii wśród ludzi, którzy z różnych przyczyn nie mogą sobie pozwolić na jej zakup. Dla tych środowisk Towarzystwo Biblijne w Polsce we współpracy z różnymi Kościołami i organizacjami prowadzi projekty bezpłatnego rozpowszechniania Pisma Świętego, m.in. w szkołach, więzieniach, domach opieki, wśród osób niewidomych i niedowidzących. Realizacja tych projektów jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu znających wartość Pisma Świętego różnych organizacji i osób prywatnych z kraju i zagranicy.

W ramach bezpłatnego rozpowszechniania Biblii Towarzystwo Biblijne prowadzi następujące projekty:

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz