Dla Dzieci

Dla Dzieci

Biblia dla malucha

BDMWDS
21,00 zł
Biblia w obrazkach łączy w sobie prosty tekst i kolorowe ilustracje. Przekazuje podstawowe pojęcia na temat Boga, który stworzył świat, a także ludzi, których On kocha.
Biblia dla maluchów
BRAK W MAGAZYNIE
Dla Dzieci

Biblia dla maluchów

BDM
49,00 zł
Wybrane opowiadania biblijne zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 2-6 lat, ze szczególnym uwzględnieniem ich wrażliwości.
Dla Dzieci

Biblia dla młodych

BDMŁ
35,00 zł
Biblia dla młodych - 225 historii biblijnych, które zostały skrócone i uproszczone.
Biblia, która nie jest nudna! Gra, która wciągnie Cię w w fascynujący świat Biblii!  Ta niesamowita kolekcja infografik (fajnych obrazków, liczb, danych, podpisów) przedstawia Biblię w nowy i pasjonujący sposób!
Biblia w komiksie
BRAK W MAGAZYNIE
Dla Dzieci

Biblia w komiksie

BK
66,00 zł
Biblia i komiks - to zestawienie wydaje się być bardzo odległe, zwłaszcza gdy nie chodzi o książeczkę dla małych dzieci, ale o publikację dla młodzieży, a nawet dorosłych.
25,00 zł
Kolorowe ilustracje, ponad 180 historii i ciekawe pytania, które sprawią, że nasze pociechy łatwo zapamiętają biblijne historie.
Bóg mnie kocha - Biblia
BRAK W MAGAZYNIE
Dla Dzieci

Bóg mnie kocha - Biblia

BMK
25,00 zł
Osiemnaście historii biblijnych od Stworzenia po Wniebowstąpienie (książka z grubymi kartami dla najmłodszych).
Bohaterowie Biblii Bohaterowie Biblii 2
BRAK W MAGAZYNIE
Dla Dzieci

Bohaterowie Biblii

BBI
35,00 zł
Książeczka doskonałe łączy naukę z zabawą – dziecko może wykazać się spostrzegawczością, odnajdując np. przedmioty niepasujące do biblijnych czasów.
39,90 zł
Każde opowiadanie posiada część zatytułowaną „zdumiewające”, zawierającą fascynujące fakty, ćwiczenia do wykonania, oraz modlitwę kończącą. Niepojęty 100 opowiadań o Bogu i nauce pomoże dzieciom odkryć wspaniałe Boże stworzenie!
40,00 zł
Nowy Testament dla młodych - to kolejna odsłona bestsellerowego wydania Pisma Świętego dla młodych, potocznie nazywanego "Biblią z papugą". Edycja przygotowana specjalnie dla młodych czytelników.
Strona główna

Pierwsze słowa z Biblią

1263
25,00 zł
"Pierwsze słowa z Biblią" to kolorowa, pięknie ilustrowana książka, dzięki której małe dziecko może poznać nowe słowa występujące w ulubionych opowieściach biblijnych.
Poznaje Biblię - gra memory Poznaje Biblię - gra memory 2
BRAK W MAGAZYNIE
Strona główna

Poznaje Biblię - gra memory

1049
22,90 zł
„Poznaję Biblię!” to wspaniały i oryginalny sposób odkrywania kart Pisma Świętego. To niezwykle lubiana przez dzieci gra memory, na którą składa się 20 par obrazków (umieszczonych w praktycznym i kolorowym pudełku) przedstawiających biblijne sceny.
Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Produkt został dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności