WAŻNA INFORMACJA!

WAŻNA INFORMACJA! Szanowni Klienci, w dniach 30-31 maja 2024 r. księgarnia stacjonarna jest nieczynna. Zapraszamy do naszej księgarni online. Zamówienia złożone 28 maja (wtorek) po godz. 12:00 realizowane będą od 3 czerwca (poniedziałek). Dziękujemy za wyrozumiałość!

Dla Dzieci

Biblia dla dzieci - Sklep Internetowy

Dla Dzieci

Biblia dla malucha

BDMWDS
21,00 zł
Biblia obrazkowa dla dzieci: Biblia w obrazkach łączy w sobie prosty tekst i kolorowe ilustracje. Przekazuje podstawowe pojęcia na temat Boga, który stworzył świat, a także ludzi, których On kocha.
Biblia dla maluchów
BRAK W MAGAZYNIE
Dla Dzieci

Biblia dla maluchów

BDM
50,00 zł
Wybrane opowiadania biblijne zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku 2-6 lat, ze szczególnym uwzględnieniem ich wrażliwości.
Strona główna

Biblia i ja

BIJ
25,90 zł
Biblia i ja. Autor: Silvia Alonso Tłumacz: Emilia Skibicka Ilustrator:  Manuel Galiana
Biblia przedszkolaka
BRAK W MAGAZYNIE
Dla Dzieci

Biblia przedszkolaka

4514
50,00 zł
Biblia dla przedszkolaka Biblia przedszkolaka to książka, która w prosty i zrozumiały sposób przybliża dziecku historie Starego i Nowego Testamentu.
Biblia w infografikach dla dzieci + gra planszowa
BRAK W MAGAZYNIE
Biblia, która nie jest nudna! Gra, która wciągnie Cię w w fascynujący świat Biblii!  Ta niesamowita kolekcja infografik (fajnych obrazków, liczb, danych, podpisów) przedstawia Biblię w nowy i pasjonujący sposób!
Dla Dzieci

Biblia w komiksie

BK2
169,00 zł
Biblia i komiks - to zestawienie wydaje się być bardzo odległe, zwłaszcza gdy nie chodzi o książeczkę dla małych dzieci, ale o publikację dla młodzieży, a nawet dorosłych. Nowe wydanie poszerzone.
25,00 zł
Biblia z obrazkami dla dzieci Kolorowe ilustracje, ponad 180 historii i ciekawe pytania, które sprawią, że nasze pociechy łatwo zapamiętają biblijne historie.
Dla Dzieci

Bóg mnie kocha - Biblia

BMK
25,00 zł
Osiemnaście historii biblijnych od Stworzenia po Wniebowstąpienie (książka z grubymi kartami dla najmłodszych).
Dla Dzieci

Bohaterowie Biblii

BBI
35,00 zł
Książeczka doskonałe łączy naukę z zabawą – dziecko może wykazać się spostrzegawczością, odnajdując np. przedmioty niepasujące do biblijnych czasów.
Dla Dzieci

Jezus - komiks

KJE
130,00 zł
Komiks JEZUS to dobry wybór na prezent ze względu na swoją uniwersalność,edukacyjną wartość, estetykę wykonania oraz potencjał inspiracyjny.
49,90 zł
Każde opowiadanie posiada część zatytułowaną „zdumiewające”, zawierającą fascynujące fakty, ćwiczenia do wykonania, oraz modlitwę kończącą. Niepojęty 100 opowiadań o Bogu i nauce pomoże dzieciom odkryć wspaniałe Boże stworzenie!
50,00 zł
Nowy Testament dla młodych - to kolejna odsłona bestsellerowego wydania Pisma Świętego dla młodych, potocznie nazywanego "Biblią z papugą". Edycja przygotowana specjalnie dla młodych czytelników.
Dla Dzieci

Pierwsze kroki z Biblią

PKZB
26,00 zł
Doskonałe połączenie biblijnych historii, modlitewnika i pamiątki dzieciństwa. Autor: Sally Ann Wright
Strona główna

Poznaje Biblię - gra memory

1049
22,90 zł
„Poznaję Biblię!” to wspaniały i oryginalny sposób odkrywania kart Pisma Świętego. To niezwykle lubiana przez dzieci gra memory, na którą składa się 20 par obrazków (umieszczonych w praktycznym i kolorowym pudełku) przedstawiających biblijne sceny.
Dla Dzieci

Wersety dla chłopców

KP/0064
35,00 zł
50 kart dwustronnie zadrukowanych z wersetami z Pisma Świętego Pudełko zawiera książeczkę z rocznym planem czytania Biblii, notatnik i długopis.
Dla Dzieci

Wersety dla dziewczynek

SZPU/0021
26,00 zł
50 kart dwustronnie zadrukowanych z wersetami z Pisma Świętego Pudełko zawiera książeczkę z rocznym planem czytania Biblii.
Pokazano 1-34 z 34 pozycji
Produkt został dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności