Dzień Modlitwy Zjednoczonych Towarzystw Biblijnych

9 maja to czas, byśmy wraz z Towarzystwami Biblijnymi na całym świecie zgromadzili się na obchodach Dnia Modlitwy Zjednoczonych Towarzystw Biblijnych! Ten szczególny dzień, obchodzony jest w rocznicę założenia naszej organizacji w 1946 r. Święto jest potężnym wyrazem naszej jedności w Chrystusie i wzajemnych powiązań w całej wspólnocie. Jest to wspaniała okazja, aby spotkać się razem, podziękować Bogu za wszystko, czego dokonał poprzez naszą globalną rodzinę, a także szukać wskazówek, aby móc kontynuować udostępnianie Dobrej Nowiny wszystkim ludziom.

Autorem naszej oficjalnej modlitwy na rok 2023 jest ks. Dirk Gevers – sekretarz generalny ZTB. Jego modlitwa skupia się na naturze modlitwy i naszego odwołania do Ojca, przypominając nam o istocie komunikacji z Najwyższym. Cieszymy się, że będziemy mogli spotkać się razem i wspólnie się modlić, szukając Bożego przewodnictwa i mądrości.

9 maja zaproście swoich przyjaciół i dołączcie do nas w świętowaniu Dnia Modlitwy ZTB. Spotkajmy się w jedności i wznieśmy głosy w modlitwie do naszego kochającego i miłosiernego Boga. Niech Jego wola wypełni się we wszystkich rzeczach!

Pobierz tekst modlitwy